Persoal docente | CMUS Manuel Quiroga, Pontevedra

Persoal docente

Curso 2020-21

De acordo co Plan de Adaptación Covid 19, as TITORÍAS realizaránse preferiblemente a través de vías corporativas e telemáticas co uso da aplicación CISCO WEBEX. O uso de chamadas telefónicas, dende o teléfono de centro, o envío de mensaxes a través de correo electrónico ou o envío de mensaxes por Tokkap tamén son outras opcións. En casos excepcionais poderanse levar a cabo reunións presenciais atendendo ás condicións de seguridade e utilizando espazos habilitados para tal fin. Primarase, sempre que se poida, o uso de espazos exteriores ou nas dependencias do centro.

 

NOME ESPECIALIDADE TITORÍA
Abel Pazos, Rubén Guitarra luns de 16 a 17h
Alonso Vázquez, María Piano martes de 19 a 20h
Alvar Vázquez, Antonio Frauta de bico mércores de 20 a 21h
Alvarez Parra, Ramón Fundamentos martes de 21 a 21:30h
Ardao Vilagelíu, Mª Carmen Linguaxe Musical venres de 17 a 18h
Artal Moreno, Pablo Arquímedes Viola da gamba mércores de 19:30 a 20:30h
Cabaleiro Paz, Lorena Piano martes de 19 a 20h
Calatayud Mas, Ferran Fagote martes de 19 a 20h
Camacho González, Víctor Piano venres de 18:30 a 19h
Cao Iglesias, Humberto Violín venres de 16 a 17h
Castro Barreiro, Paula Clarinete luns de 16 a 17h
Chapela Díaz, Saúl Piano luns de 19 a 20h
Collarte Bangueses, Rubén Clarinete xoves de 19 a 20h
Collazo Alonso, Mª Gloria Canto martes de 16:30 a 17h e mércores de 20:30 a 21h
Comesaña Estevez, Fernando Piano xoves de 18 a 19h
Cortés Franqueira, Raul Trombón xoves de 19 a 20h
Couto Ogando, Verónica Linguaxe Musical luns e mércores de 15:30 a 16h
Del Río Meijide, Javier Piano mércores de 20 a 21h
Delgado Izarra, Uxía ICPRB luns de 20:30 a 21h e martes de 21 a 21:30h
Estellés Olveira, Pablo Saxofón xoves de 20 a 21h
Expósito Villar, Paula (subst. de Adela Vidal) Frauta travesa luns de 21 a 22h
Fernandez Seoane, Mª Carmen Piano martes de 17 a 17:30 e xoves de 13:30 a 14h
Fernández Vila, Ana Gloria Linguaxe Musical mércores de 20 a 20:30h e venres de 16 a 16:30h
Folgar Ferreiro, Leticia Piano xoves de 19 a 20h
Galansky López, Alejandro Fundamentos venres de 15:30 a 16h
García Pintos, Isidro Acordeón luns de 18 a 19h
Garrido Caneiro, David Oboe mércores de 19 a 20h
Gómez Cernadas, Juan Carlos Fundamentos venres de 19 a 20h
González Artime, C. Micaela Violín xoves de 21 a 22h
González Larriba, Begoña Guitarra mércores de 18 a 19h
González Outumuro, David Percusión xoves de 17 a 18h
Grau Garcells, Mario Alejandro Piano martes de 18 a 19h
Grela González, Pedro Antonio Piano martes de 18 a 19h
Heredia Cegarra, Sergio Violín luns de 20 a 21h
Iglesias Fernández, Jose Piano martes e mércores de 20:30 a 21h
Iglesias González, Xesús Xosé Saxofón luns de 16:30 a 17h
Lamas Carral, Xacobe Violín luns de 18 a 19h
Lavía Fontán, Francisco Javier Tuba xoves de 19 a 20h
López López, David Viola xoves de 20 a 20:30h
López Pereira, Begoña Saxofón xoves de 21 a 21:30h
López Suárez, Edorta Piano martes de 21 a 21:30h
Lorenzo Vidal, Cándido Clarinete luns de 18 a 19h
Magdalena Calvo, Sebastián Trompeta martes de 15 a 16h
Maía Boullosa, Iván Clarinete xoves de 20 a 21h
Mangana Izquierdo, Verónica Clave martes de 21 a 22h
Martínez Díaz, Evelia Piano venres de 21 a 21:30h
Martínez Iglesias, Luís Piano mércores de 20 a 21h
Moares Lameiro, Jesús (subst. de J.L. Reguilón) Piano xoves de 19 a 20h
Mora Souto, Francisco Trompeta luns de 21 a 22h
Padrón Gómez, Marcos Acordeón mércores de 21 a 21:30h
Pedrosa Ruíz, José Luís Fundamentos venres de 20 a 21h
Pena Castro, Sergio Guitarra martes de 16 a 17h
Penas Chaves, Marina del C. (subst. de Luz Alonso) Canto luns e martes de 20 a 20:30h
Pérez Álvarez, Víctor Manuel Violoncello venres de 17 a 17:30h
Pérez Arias, Jose Trompeta luns de 16 a 17h
Pérez Iglesias, Elena Mª Violoncello martes de 16:30 a 17h
Portas Conde, Iria Linguaxe Musical mércores de 21 a 22h
Quintillán Núñez, Marina Violín luns de 19 a 20h
Ramón Rico, Fernando Jesús Violoncello venres de 20 a 21h
Rodríguez Collazo, María Irene Historia da Música martes de 16 a 17h
Rodríguez Hidalgo, Miguel Ángel Trompa xoves de 16 a 17h
Rodríguez Núñez, Nerea Acordeón martes de 21 a 21:30h
Ruibal Tilve, Fernando Fundamentos venres de 17 a 17:30h e de 19:30 a 20h
Ruiz Mariño, Keren Happuc Piano luns de 21:30 a 22h
Salgueiro Alonso, Pablo Percusión martes de 20 a 21h
Sánchez Ordaz, Nanette Linguaxe Musical luns de 19 a 19:30h e xoves de 20:30 a 21h
Seijo González, Antonio Violín martes de 19 a 20h
Seoane Fonterosa, Francisco Frauta travesa martes de 20 a 21h
Simoes Blanco, Antonio Contrabaixo luns de 16 a 17h
Varela Guzmán, Mª Lorena Linguaxe Musical luns de 18 a 19h
Varela Pardo, Alberto Piano martes de 19 a 20h
Vicente Santa Cruz, Salvador Javier Viola martes de 21 a 22h
Vila Alonso, Alberto Piano mércores de 15 a 16h
Vilas Alonso, Alberto Piano xoves de 20 a 21h